Menu
Generelt 24. august kl. 14:35
Hvalsø IF Fodbold og FC Roskilde indgår samarbejdsaftale Flere muligheder for klubbens medlemmer, trænere, ledere og andre frivillige...
Formål, vision, misison og forum
Flyer
Senior
Senior 2: Uafgjort i Mørkøv
Senior
Senior 1: Hvalsø fortsatte sejrsstime efter overtidsscoring
Generelt
HIF SHOPPEN er nu åben
Klubbens kommende kampe
September 2017
22.
fredag
18.00
Hvalsø IF
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Nykøbing IF
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
23.
lørdag
10.00
Hvalsø IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. september • Pulje 2
Jyderup Stadion
Tølløse BK (1)
Jyderup Stadion
23.
lørdag
10.30
Hvalsø IF
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Svinninge IF
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
23.
lørdag
10.36
Tølløse BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. september • Pulje 2
Jyderup Stadion
Hvalsø IF
Jyderup Stadion
23.
lørdag
10.36
Hvalsø IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
FHF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
11.00
Hvalsø IF
livescore
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 4
Hvalsø ny Idrætsplads
Asnæs BK
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
11.12
Kirke Hyllinge IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Hvalsø IF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
11.30
Hvalsø IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. september • Pulje 2
Jyderup Stadion
TFC Odsherred
Jyderup Stadion
23.
lørdag
11.48
Hvalsø IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
RB 1906
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
12.00
Ølstykke FC
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (04) efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Hvalsø IF
Ølstykke Stadion
23.
lørdag
12.06
Jyderup BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. september • Pulje 2
Jyderup Stadion
Hvalsø IF
Jyderup Stadion
23.
lørdag
12.24
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Hvalsø IF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
lørdag
14.00
Ørslev GIF (V)
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Ørslev Sportsplads
Hvalsø IF
Ørslev Sportsplads
23.
lørdag
15.30
Hørve IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Hørve Stadion
Hvalsø IF
Hørve Stadion
24.
søndag
10.00
Hvalsø IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Hørve IF
Hvalsø ny Idrætsplads
24.
søndag
11.00
Tølløse BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 6
Tølløse Stadion
Hvalsø IF
Tølløse Stadion
24.
søndag
11.45
Brøndbyernes IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
Hvalsø IF
Brøndby Stadion
24.
søndag
12.00
FK Odsherred
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 8
Herrestrup Stadion
Hvalsø IF
Herrestrup Stadion
24.
søndag
12.00
Hvalsø IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Hvalsø ny Idrætsplads
Skibby IK
Hvalsø ny Idrætsplads
25.
mandag
20.15
Hvalsø IF
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 1 • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Albertslund BS 72
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
26.
tirsdag
18.15
Hvalsø IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Asnæs BK
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
26.
tirsdag
20.15
Hvalsø IF
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår • Pulje 4
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
RB 1906
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
26.
tirsdag
20.15
Hvalsø IF
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester - Efterår • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Bella1973
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
27.
onsdag
17.30
Kalundborg GB
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2
Munkesø Stadion
Hvalsø IF
Munkesø Stadion
27.
onsdag
17.30
Hvalsø IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 6
Hvalsø ny Idrætsplads
Holbæk B&I
Hvalsø ny Idrætsplads
27.
onsdag
17.45
Tølløse BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 5
Tølløse Stadion
Hvalsø IF
Tølløse Stadion
27.
onsdag
17.45
Hvalsø IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads
LSF
Hvalsø ny Idrætsplads
27.
onsdag
18.45
Hvalsø IF
Kvinder
U14
U14 Piger Øst (04) efterår • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Hvidovre IF
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
28.
torsdag
17.45
Sengeløse GI
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår • Pulje 4
Sengeløse Idrætsanlæg
Hvalsø IF
Sengeløse Idrætsanlæg
28.
torsdag
18.00
Fårevejle BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 6
Faarevejle Stadion
Hvalsø IF
Faarevejle Stadion
28.
torsdag
18.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 5
Hedehusene Idrætspark
Hvalsø IF
Hedehusene Idrætspark

HVALSØ IF SPONSORER