Menu

Kontaktpersoner

Formand 

   Jakob    Hermansen
Telefon    60430151
Email    jakob@hvalsoeif.dk
Email    formand@hvalsoeif.dk

 


Næstformand/Herresenior
 

Bruno     Rasmussen
Telefon    46408872
Telefon    28184744
Email    bruno@hvalsoeif.dk
   seniorformand@hvalsoeif.dk

 

Kasserer  

Henriette  Christensen
Email henriette@hvalsoeif.dk 
Email kasseren@hvalsoeif.dk

 

Ungdomsformand og hjemmeside 

Nicolaj  Klausen
Telefon   60181405
Email   nico@hvalsoeif.dk  
  webmaster@hvalsoeif.dk

Se oversigt over ungdomsafdelingens kontaktpersoner her 

 

Kommunikation/PR 

Morten Knudsen
Telefon   61624052
Email   morten@hvalsoeif.dk

 

Forældreforening 

Christian  Albertsen
Telefon  
Email christian@hvalsoeif.dk

 

Banefordeling

Dean K. Pedersen
Telefon   40521211
Email   dean@hvalsoeif.dk

 

Hjemmeside redaktør

Conny  Probst
Email conny@hvalsoeif.dk

 

Kunstgræs og alarmsystem

Per  Møller
Telefon 3029 3112
Email per@hvalsoeif.dk

 

Info omkring de enkelte årgange finder du på de respektive sider i menuen øverst på siden. 

Mangler du kontaktinformation på en person i klubben? Skriv til vores kontaktperson for hjemmesiden.

 


 

Maillister:

 

webmaster@hvalsoeif.dk = Webadmin (Nicolaj Klausen)
kontingent@hvalsoeif.dk = Kontingentansvarlige
bestyrelsen@hvalsoeif.dk = Bestyrelsen
formand@hvalsoeif.dk = Formand, senior og -ungdomsformand
kiosk@hvalsoeif.dk = Kiosken
klubhus@hvalsoeif.dk = Klubhusansvarlig
seniorformand@hvalsoeif.dk = Seniorformanden
ungdomsformand@hvalsoeif.dk = Ungdomsformand
senior@hvalsoeif.dk Alle seniortrænere 
ungdom@hvalsoeif.dk = Alle ungdomstrænere